ANALITYKA INTERNETOWA

Analityka internetowa to gromadzenie, analiza danych i podjęcie decyzji.
Podejmuj tylko trafne decyzje. Wydawaj swoje środki bez ryzyka.

Analityka internetowa

W reklamie internetowej nie wydajesz pieniędzy na niewiadomą. Po to jest analityka internetowa!

Analityka sprawdzi za Ciebie czy strategia którą przyjmujesz przyniesie oczekiwane rezultaty! Pełna mierzalność, dzięki analityce i precyzyjne dotarcie to jest główna przewaga reklamy internetowej!

Reklama internetowa dotrze do użytkowników o wiadomym wieku, zainteresowaniach i regionie zamieszkania.

Reklama internetowa jest lepsza!

Analityka internetowa – narzędzia

Analityka internetowa dziś, to liczne narzędziami do oceny naszych działań. Pozwalają nam one przeanalizować ruch na stronie, profilować odwiedzających lub określić czego szukają i czy to znajdują!
Mamy wiele narzędzi analitycznych dostępnych praktycznie za darmo.
Najpopularniejszym i jednym z najbardziej rozbudowanych jest darmowy Google Analytics. https://www.google.com/analytics/

Analityka pozwala

Zbadać użyteczność serwisu i wskazać konieczne zmiany.
Jaką drogą internauta dociera do produktu i z jakich urządzeń? Analityka podpowie jak zainwestować środki w kampanie marketingu w internecie. Jak angażować internautę, aby dokonał konwersji? Jaki kanał marketingowy jest najskuteczniejszy?
Analityka odpowiada też ile pieniędzy przeznaczyć na zdobycie pojedynczego leada.

Dzięki analityce www znamy odpowiedzi na pytania:

  • Co przyczynia się do wzrostu i spadku ruchu na stronie?
  • Kto i jak często odwiedza Twoją stronę?
  • Czy łatwo jest znaleźć na stronie to czego szukają użytkownicy?
  • Jakich kanałów marketingu internetowego użyć?
  • Ile wydać na pojedynczy lead?
  • Skąd przychodzi ruch do witryny?
  • Ile powinna kosztować kampania?

tel. 17 785 22 96

Usługi | Analityka internetowa

AUDYT SEO

Audyt SEO to analiza strony www lub sklepu internetowego pod kątem SEO, czyli poprawnego przygotowania dla wyszukiwarek. Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie strony należy wykonać audyt SEO. Nie wykryte nieprawidłowości w budowie i strukturze strony mogą uniemożliwić pozycjonowanie.

AUDYT SEM

Audyt SEM zawiera szczegółową ocenę wszelkich prowadzonych działań e-marketingowych: kampanii AdWords, stron typu landing page, tekstów reklam, ustawionych stawek, słów kluczowych i celów.

AUDYT WCAG

Audyt dostępności serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych. Informacje o zgodności serwisu z wymaganiami WCAG 2.0.

Szczegółowe zalecenia WCAG zajmują ponad tysiąc stron, ale można wyróżnić kilka najważniejszych. Należą do nich: ujednolicenie jakości czcionki, kontrastu strony, opisów elementów graficznych, opisów pól formularzy i wyszukiwarek, poprawny kod źródłowy.

ANALIZY SOCIAL MEDIA

Według danych z raportu agencji We are social (2015), w Polsce mamy 13 milionów aktywnych użytkowników social media, w tym 9,2 miliona osób korzystających z sieci społecznościowych na telefonach i tabletach.

Audyt SEO to szczegółowa analiza strony i jej elementów, które wpływają na widoczność w wyszukiwarkach (np. Google). Cel audytu to wskazanie mocnych i słabych stron serwisu, i wyszukanie błędów. Szybkie wprowadzenie zmian po audycie zapewnia przyspieszenie wyników pozycjonowania strony i gwarantuje poprawną indeksację.

Podczas audytu SEO wykonywane są poniższe analizy

Ogólne dane, wiek domeny, jej historia, liczba zaindeksowanych podstron, dane statystyczne z naciskiem na ruch organiczny, analiza dawnych i aktualnych problemów z widocznością strony w wyszukiwarce;

Statystyki i słowa kluczowe – analiza słów kluczowych, pozycje najważniejszych fraz w Google i propozycje zmian, a także ocena zachowań użytkowników na stronie;

Kwestie techniczne – nagłówki HTTP, dostęp robotów wyszukiwarek do poszczególnych sekcji strony, mapa xml;

Optymalizacja kodu strony – zgodność kodu ze standardami W3C, struktura tytułów (title) i opisów stron (description), nagłówki (H1-H6), opisy alternatywne obrazków, wyróżnienia najważniejszych słów kluczowych;

Optymalizacja treści strony – jakość treści, objętość i unikalność treści na stronie, zastosowanie i odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi, analiza informacji budujących zaufanie użytkowników;

Adresy URL i linkowanie – analiza nazwy domeny, adresy URL, struktura linkowania wewnętrznego i linków wychodzących z uwzględnieniem anchor tekstów linków oraz wykrycia linków powodujących duplikację treści oraz błędnych linków, mapa strony;

Back linki – analiza linków przychodzących do strony, z uwzględnieniem jakości i liczby linków, zróżnicowania źródeł, adresów IP i anchor tekstów linków.

Wspieramy firmy w pozycjonowaniu i optymalizacji stron www i sklepów. Zdajemy sobie sprawę z coraz wyższych oczekiwań internautów i wyszukiwarek. Dlatego najwyższa jakość SEO budowanych stron i naturalność treści są naszym priorytetem.
Get in touch
Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.