Tajemniczy klient (audytor)

Poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą w charakterze Audytora (Tajemniczego Klienta)

Opis stanowiska:

Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja różnego rodzaju placówek handlowo-usługowych tj. sklepy, salony, restauracje, drogerie, banki itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor – w sposób niejawny – obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce.

Wymagania:

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu.

Zasady współpracy:

Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami – dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów.

Po zarejestrowaniu, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy Cię do zwizytowania wskazanej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego wynagrodzenia, a jedynie możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych.

Osoby najbardziej zaangażowane i rzetelnie podchodzące do swojego zadania maja szansę na stałą współpracę jako terenowi koordynatorzy działań.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas wypełniając formularz dostępny pod podanym linkiem

 TAJEMNICZY KLIENT – FORMULARZ

Get in touch