17 785 22 96 biuro@grupaww.pl

POZYCJONOWANIE STRON

Skuteczne pozycjonowanie stron to widoczność w internecie.

Pozycjonowanie stron www

Najkrócej ujmując pozycjonowanie stron to promowanie swojej strony www. Promowanie na interesujące Cię słowa kluczowe (frazy). Posiadacz strony www wie co powinno się znaleźć wysoko, na pierwszych pozycjach.
Na pewno bacznie obserwujesz czy zainteresowanie Twoją witryną rośnie. Jeśli dostrzegasz nawet niewielką dozę chaosu w wynikach wyszukiwania to znak, że stronę trzeba poddać optymalizacji i pozycjonowaniu.

Twoja strona jest widoczna?

Jak się robi pozycjonowanie?

To ciągły proces. Najistotniejsze jest aby Twoja witryna była wartościowa, odwiedzana i linkowana. Popularność przerodzi się w zaufanie wyszukiwarek. Zaufanie wyszukiwarek oznacza wysokie pozycje.

Jak to osiągnąć? Trzeba działać na kilku płaszczyznach. Cyklicznie powtarzać działania i wprowadzać niezbędne zmiany. Należy pilnie analizować konkurencję, dbać o zoptymalizowanie strony i monitorować efekty.

Więcej niż optymalizacja

Optymalizacja to w definicji bardzo prosta rzecz, lecz pozycjonowanie stron www i sklepów to szersze zagadnienie. Optymalizacja to dostosowanie strony internetowej do wymogów jakie stawiają wyszukiwarki.

Należy także zadbać, aby na stronie prawidłowo wskazać słowa kluczowe.
Ot cała tajemnica optymalizacji…

Reklama płatna w Google

Reklama płatna to nie jest pozycjonowanie. Reklama tego typu nie wpływa na wzrost Twojej strony w wynikach. Gdy przestajesz płacić za reklamę strona jest na tym samym miejscu na którym była.

tel. 17 785 22 96

Usługi | Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

AUDYT SEO

Audyt SEO daje dokładną informację o przygotowaniu (lub jego braku) strony do rozpoczęcia pozycjonowania.

Dzięki audytowi seo widoczne będą błędy które uniemożliwiają osiągnięcie dobrych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Audyt powie także jakich zmian w kodzie i optymalizacji strony należy dokonać aby rozpocząć pozycjonowanie.

OPTYMALIZACJA STRON WWW

Optymalizacja to dostosowanie strony do wymogów wyszukiwarek.

Poprawne skonstruowanie strony www ma fundamentalny wpływ na późniejsze pozycjonowanie.

Architektura i struktura stron, treść i ich długość, znaczniki typu H i ważne słowa mają być zoptymalizowane.

LINK BUILDING

Zdobywanie w sieci linków, które prowadzą do Twojej strony www. Mądre linkowanie wewnątrz strony a także prowadzenie ciekawego bloga.
To tylko niektóre alementy kampanii link buildingu.

Bez link buildingu i prawidłowej kampanii linków wysokie pozycje są nieosiągalne…

ZAPLECZA SEO

Zaplecza seo to nic innego jak liczne strony www w innych domenach. Ich zadaniem jest wsparcie pozycjonowania Twojej strony.

To potężne narzędzie ale trzeba je odpowiednio zbudować.
Źle skonstruowane strony zapleczowe mogą szkodzić!

Wspieramy firmy w pozycjonowaniu i optymalizacji stron www i sklepów internetowych. Zdajemy sobie sprawę z coraz wyższych oczekiwań internautów i wyszukiwarek. Dlatego najwyższa jakość SEO budowanych stron i naturalność treści są naszym priorytetem.

Treść strony www

Przy pozycjonowaniu stron www poprawiamy ich treść i dostosowujemy do wymogów Google. Prócz optymalizacji treści do najważniejszych słów kluczowych pracujemy też nad konstrukcją strony. Używamy nagłówków, akapitów oraz tytułów. GrupaWW to także twórca content marketingu, który jest kluczowy w  procesie skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Istotna struktura strony

Analizujemy strukturę pozycjonowanej strony www i zazwyczaj ją poprawiamy. W strukturze występuje ogrom ważnych elementów istotnych dla pozycjonowania. Testujemy poprawność adresacji url na stronie internetowej oraz ilość (nasycenie) występujących w treści fraz kluczowych. Dobieramy właściwe tytuły podstron, podnosimy szybkość wczytywania się strony internetowej optymalizujemy meta tagi i potwierdzamy te prace audytem SEO.

Linki zewnętrzne

Opracowujemy i budujemy sieć back linków prowadzących do strony internetowej. Pozyskujemy jak największą ilość naturalnych odnośników ze stron o wysokiej jakości do Twojej strony internetowej. Dla klientów przygotowujemy indywidualną strategię, którą wdrażamy podczas pozycjonowania strony internetowej.

Get in touch

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.